Zavřít reklamu

Připravte se na výkop. Rocket League si zahrajeme zdarma už 23. září

Rocket League bude s novým updatem mířit na příval nových hráčů.

16. 9. 2020     Zdroj

Rocket League bude pět let po vydání k dispozici pro všechny ambiciózní fotautobalisty zdarma. Společně s přechodem na free-to-play model se hra přesouvá na Epic Games Store a mizí ze Steamu, kde hru budeme moci stále hrát, ale pro PC bude ke stažení už pouze na konkurenčím obchodě. Rocket League zdarma dorazí už 23. září, věrní fanoušci ale nemusí smutnit. Za jejich podporu jim Psyonix nabídne řadu herních bonusů.

Pro současné hráče si studio připravilo takzvaný Legacy status, který jim přiřkne všechny zatím vydané herní přídavky a stovky kosmetických předmětů upgradeovaných na legacy raritu. Společně s novým updatem přijde do Rocket League i podpora cross-platform hraní. Profil s postupem v ligách bude fungovat propojeně skrze PC, Playstation 4, Xbox One i Switch. Nově nebude třeba pro konzolové hráče mít předplatné služby Playstation Plus, Xbox Live nebo Nintendo Switch Online. Rocket League si od příštího týdne zahrajete i bez potřeby cálovat za online služby.

Novinky si hra připravila i pro nové hráče. Ty má přivítat redesign uživatelského prostředí, který jim usnadní orientaci. Nově se změní i struktura herních turnajů a lig, kdy se pozornost bude soustředit na elegantnější systém postupu skrze náročnější soutěže. Vyzkoušet si omlazenou podobu hry si budeme moci vyzkoušet už 23. září.