Zavřít reklamu

Zářijové PS Plus hrami zdarma neoslní

Do Pluska příští měsíc zamíří dvojice překonaných her.

27. 8. 2020     Zdroj

V září se předplatitelská služba Playstation Plus hrami zdarma moc nevytáhne. Po srpnu, kdy nabídla všem uživatelům hned v den vydání skvělé Fall Guys, tentokrát jako hry měsíce představuje už překonané battle royale PlayerUnknown’s Battlegrounds a mlátičku Street Fighter V.

Oznámení vyvolalo rozporuplné pocity. V tradičních internetových diskuzích před odhalením her vždy padají zmínky her jako Spider-Man od Insomniacu či Uncharted: Lost Legacy. Tento měsíc se předpovědi sekly hodně, většinou ale po oznámení však nepřichází taková vlna nerozhodnosti a hlav poškrábaných při přemýšlení nad zářijovou volbou Sony.

PlayerUnknown’s Battlegrounds totiž už svá nejelpší léta má dávno za sebou. Pátý Street Fighter zas na druhou stranu přichází na Plusko zřejmě ve své základní verzi, která měla své nejlepší momenty teprve před sebou. Zlepšení přinesla až hromada updateů po vydání, které Capcom poté sesbíral do speciální Champion Edition.

Na vyzkoušení obou her máme čas od 1. září. To znamená, že pokud chcete ještě ulovit Call of Duty: Modern Warfare Remastered a Fall Guys ze srpnového Pluska, máte na to už jen pár dní.