Zavřít reklamu

Prince of Persia: Sands of Time Remake se dočkal rozpačitého představení

Písky času se budou prosýpat už na začátku příštího roku.

11. 9. 2020     Zdroj

Během včerejšího Ubisoft Forward se francouzské studio konečně oficiálně pochlubilo remakem Prince of Persia: Sands of Time. Během akce vypustil do světa první trailer, který sice chytře spojuje hlavní téma hry s nostalgií hráčů, moc obdivu ale v hráčích během živého přenosu nevzbudil. Hra nevypadá o moc lépe než na uniklých obrázcích ze včera.

Po odhalení v první ukázce jsme se dočkali tradičních marketingových monologů o výjimečnosti hry. Tím nejdůležitějším ale je, že záběry, jež Ubisoft do světa vypustil, pocházejí teprve z alfa verze hry. Remake tak snad bude vypadat o něco lépe, než jak na něj láká první trailer. Jde o první snahu o remake od francouzského giganta, tak doufejme, že se bude spíš inspirovat Mafií v definitivní edici než nedávným průšvihem Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.

Prince of Perisa: Sands of Time Remake ještě není next-genovou záležitostí. Vychází 21. ledna 2021 na Playstation 4, Xbox One a PC. Ubisoft už na svých stránkách spustil předobjednávky, které slibují i balíček extra obsahu, obsahující například klasický outfit hlavního hrdiny.