Zavřít reklamu

Podívejte se na další parádní trailer blížícího se remake Mafia 1

Projděte se s předstihem po legendárním Lost Heaven.

4. 9. 2020    

Příchod remaku legendární první Mafie klepe na dveře čím dál hlasitěji. Do jeho vydání na PC a konzole totiž zbývají poslední tři týdny. Ty budou velmi pravděpodobně doslova prošpikovány nejrůznějšími trailery či podobným doprovodným materiálem, kterým se nás budou snažit vývojáři na svůj titul nalákat. Jeden takový trailer na svůj youtubový kanál vyvěsili včera.

V traileru, který si můžete přehrát nad tímto odstavcem, vás vývojáři vezmou do hlavního dějiště celé první Mafie – konkrétně legendárního Lost Heaven. To se od své původní verze liší primárně v grafickém zpracování a celkové živosti, která jej výrazně přibližuje klasicky vypadajícím městům. Zkrátka a dobře, remake první Mafie bude do značné míry realistickým zážitkem, který bude stát zcela určitě za to. 

Obecně se dá říci, že toho o remakeu první Mafii zatím příliš mnoho nevíme – tedy minimálně z hlediska příběhu. Ten má sice výrazně vycházet nebo chcete-li kopírovat svou původní předlohu, v mnoha ohledech však má být podle vývojářů košatější a dokonce má být i obohacený o zcela nové příběhové větve. Už z těchto informací lze tedy rozhodně říci, že se máme skutečně na co těšit. Nezbývá tedy než doufat, že se vývojářům podaří vše dotáhnout ke zdárnému konci.