Zavřít reklamu

Remaster Mafie 1 potvrzen, stejně tak i vylepšení pro Mafii 2 a 3

Modlitby vyslyšeny!

13. 5. 2020    

Milovníci herní série Mafia, máme pro vás neskutečně velký důvod k radosti. 2K totiž dnes na oficiálním twitterovém účtu Mafie ohlásilo velkolepý návrat této legendy, který sice ještě není tak úplně odhalen, avšak podle uniklých informací se nyní zdá, že se bude jednat o skutečně epickou záležitost.

https://twitter.com/mafiagame/status/1260570564844040194

Krátce poté, co se objevilo na Twitteru video, které na svém začátku dle všeho zachycuje remaster Mafia 1, se na herním obchodě Xboxu zřejmě nedopatřením objevily i mikrostránky k jednotlivým hrám, díky kterým v tuto chvíli víme napříkald to, že nová Mafia by měla určitým způsobem celý mafiánský příběh rozšířit a zřejmě by měla obsáhnout všechny tři díly do jednoho s různými návaznostmi na sebe. Kromě toho máme k dispozici i první snímky z remasterované Mafie 1, které stojí rozhodně za pozornost. Vypadají totiž naprosto famózně.

První oficiální informace z úst 2K dorazí už příští týden – konkrétně 19. května. Dá se očekávat, že se v tento den dozvíme mimo jiné i datum spuštění prodejů hry spolu s tím, zda je plánována kromě konzolí současné generace i na konzole generace budoucí, které by měly vyjít v následujících měsících. Vzhledem k načasování celého oznámení se nicméně dá podpora next-gen konzolí očekávat. Doufejme, že se hra vývojářům skutečně vydaří vyšperkovat k dokonalosti a všechny fanoušky této herní série naprosto nadchne.