Zavřít reklamu

Nový díl Call of Duty zasazený do studené války zřejmě potvrzen

Láká vás období studené války? Brzy si jej zřejmě užijete na vlastní kůži.

26. 5. 2020    

Je tomu jen pár dní, co jsme vás na našem magazínu informovali o tom, že bude nové Call of Duty zřejmě zasazeno do období studené války. Ze strany Activisionu by se jednalo bezesporu o velmi zajímavý tah, jelikož je toto období doposud herně velmi opomíjeno. A jak se zdá, tento tah skutečně hodlá uskutečnit. Na internetu se totiž objevily snímky pocházející zřejmě z amerického obchodního řetězce Amazon, které odhalují zalistovaný titul Call of Duty Black Ops právě s podtitulem Cold War.

Přestože je jasné, že únik snímku s obalem hry nelze brát za stoprocentní potvrzení příchodu hry, pravdou je, že se v minulosti naprosto stejnou cestou již mnoho her odhalilo. Rozhodně by tedy nebylo překvapivé, kdyby byl i únik Cold War stejný případ. Bohužel, název je téměř to jediné, co nyní o hře víme. Kromě toho je díky podtitulu Black Ops jasné to, že se bude jednat o další díl této veleúspěšné minisérie, byť je otázkou, zda bude dějově zasazen před či za dosavadní díly. 

Kdy přesně by mohl Activision nové Call of Duty představit není v tuto chvíli zcela jasné. Dá se nicméně očekávat, že jej bude směřovat na novou generaci herních konzolí, takže se jej dočkáme zřejmě někdy v průběhu podzimu. Ostatně, i předešlé díly byly zpravidla vydávány ke konci roku, aby jimi Activision co nejlépe zasáhl zimní prodejní sezónu.