Zavřít reklamu

Mrkněte na plnohodnotný trailer k Life is Strange 2

Life is Strange 2 se blíží a tvůrci nám nabízejí první informace od druhé řadě.

21. 8. 2018     Zdroj

Dontnod se opravdu činí. Po velmi slušném Vampyrovi nás poctili svým menším titulem The Awesome Adventures of Captain Spirit a rovněž teď připravují Life is Strange 2. Ohledně Life is Strange, nelze vůbec popřít, že šlo o skvělou adventuru. Příběh byl výborný a postavy si člověk doslova zamiloval. O čem tedy bude pokračování?

Life is Strange 2 si půjde vlastní cestou

Je třeba zdůraznit, že pokud se objeví nějaké náznaky či narážky na první díl, tak je to možné, ale nemělo by dojít k tomu, že bychom se zde setkaly s hlavními postavami prvního dějství. Druhá řada přináší zcela jiný zážitek v nové době a s jinými hrdiny. Hlavní postavy jsou dva bratři Sean a Daniel Diazovi.

Ti za určitých okolností musí opustit svůj domov v Seattlu a vydat se na cestu do Mexika. Možná to bude souviset s tím, že disponují zvláštními silami. Sean je tím starším je mu 16 let a bude se v průběhu celé řady starat o Daniela, kterému je 9. Vztah mezi bratry bude hlavním motorem druhé série, která bude velmi odlišná od té první.

Hratelný zřejmě bude pouze Sean, který bude vzorem pro Daniela. Záleží tak na akcích, které v průběhu hraní budete provádět a jaká rozhodnutí učiníte. Stejně jako první řada, tak i druhá je rozdělena na 5 epizod. První z nich dorazí již 27. září a vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.