Zavřít reklamu

Ghost of Tsushima hlásí hotovo

Poslední velká exkluzivita pro PS5 stihne datum vydání

23. 6. 2020     Zdroj

Vývojáři ze Sucker Punch hlásí, že jejich očekávaný počin Ghost of Tsushima je hotový a připravený na vydání. Poslední velká playstationová exkluzivita této generace tak stihne svůj původní datum vydání 17. července. To je určitě dobrá zpráva pro všechny, co se na samurajskou akci těší. Tento rok si totiž řada her prošla sérií odkladů. Odložení se nevyhlo Final Fantasy VII Remake, The Last of Us: Part II nebo již několikrát posunutému Cyberpunk 2077.

Zatím to vypadá, že Ghost of Tsushima uzavře generaci s pořádnou pompou. Hra nabídne otevřený svět japonského ostrova Cušima během mongolské invaze ve 13. století. V hlavní roli hra představí hrdinu Jina, který se bude muset oprostit od svých samurajských tradic a udělat vše proto, aby ochránil své blízké i ostatní na ostrově před invazní hordou.

Hráči si v průběhu hry budou moci vybrat mezi cestou čestného samuraje a přizpůsobivého „ducha“. Každý z přístupu nabídne unikátní zážitek. Zatímco jako samuraj budete muset cvičit své bojové umění s mečem, jako „duch“ budete situace většinou řešit z bezpečného úkrytu stínů a za pomocí nejrůznějších vychytávek. Oba styly bude ale dle vývojářů možné organicky kombinovat. Vlastní dojem si budeme moci udělat právě 17. července, kdy hra vychází na Playstation 4.