Zavřít reklamu

Fortnite bude nabízet vítězům enormní finanční výhry

Epic se toho vážně nebojí a za výhry v turnajích bude vyplácet slušné peníze. Máš na to si ve Fortnite vystřílet svou výhru?

22. 5. 2018    

Studio Epic si je dobře vědomo, že momentálně je jejich hra Fortnite v kurzu a nebojí se do ní tedy investovat nemalé prostředky. A to nejen ty, které hru posouvají dále, ale i co se týče odměn pro soutěžící v různých turnajích atd. Proto hodlá do nadcházející sezóny dát v rámci výher neuvěřitelných 100 000 000 dolarů.

Tato Battle Royale záležitost pobláznila celý svět a Fortnite hraje opravdu každý druhý. Nově je ve hře i mód nazvaný Solo Showdown v němž lze vyhrát herní peníze, a kromě nich také ty reálné. Epic tak podpoří ty nejlepší hráče opravdu silnými výhrami. Do období 2018-2019 chce investovat v rámci výher 100 000 000 dolarů, což je přibližně 2,2 miliardy korun.

Pro hráče jsou nachystány pohádkové peníze do turnajů

Tyto peníze však nezíská pouze jeden vítěz. To by bylo vážně až příliš štědré. Nicméně tato částka bude postupně rozdělena do jednotlivých turnajů, které se budou konat. První z nich už začaly. Každý, kdo turnaj vyhraje by měl dostat odměnu 85 dolarů, tedy přibližně 2000 Kč. To znamená, že turnajů se odehraje za tu dobu desetitisíce. Turnaje budou rozděleny dle platforem, nebude v nich tedy možný cross-platform.

Fortnite v současné době dobývá videoherní svět, a ačkoliv to v jednu chvíli vypadalo, že titul doslova umře, tak se Epicu podařil úžasný obrat díky formě free-to-play. První turnaje jsou již dostupné na TheEsportsHub.com a každým dnem budou další přibývat. Pokud se tedy chcete zapojit do boje o reálné peníze, tak vám nyní nic nebrání.

Zdroj: dualshockers.com