Zavřít reklamu

Užijte si letní softwarový výprodej na Godeal24 s až 62% slevami na Windows a Office

Komerční sdělení

6. 7. 2023    

Cítíte to horko kolem vás? Nejedná se jen o letní teploty, ale taktéž o pomyslné vzrušení z letních výprodejů, které se začínají rozbíhat na plné obrátky a které tedy mohou vaší tělesnou teplotu klidně zvýšit. Jeden takový výprodej nyní běží i na Godeal24, který může zachránit zákazníky, jenž  používají PC a potřebují pro něj pořídit nový operační systém, popřípadě kancelářský balík softwarů. Přesně tyto produkty jim totiž může Godeal24 nabídnout za bezkonkurenční ceny a navíc s garancí 100% pravosti. Například nejoblíbenější  kancelářský balík Microsoft Office 2021 Pro Plus vyjde na Godeal24 jen na 25,61 €. Jeho prodejní cena je tak o 85 % nižší než na oficiálních stránkách Microsoftu a to jen díky Godeal24 a časově omezenému slevovému kódu, který je pro vás připraven. Za super cenu ale můžete získat třeba také Windows 10 Pro Plus. Ve všech případech se navíc jedná o jednorázový nákup s garancí doživotního používání. Zkrátka a dobře, výhodná nabídka jak má být.

Jak již zaznělo výše, všechny produkty v Godeal24 jsou samozřejmě originální. Důkazem může být ostatně i to, že je třeba je stáhnout z oficiálních stránek a poté je aktivovat pomocí klíčů, které vám Godeal24 zašle. V případě, že se během nákupu nebo používání setkáte s problémy, můžete Godeal24 poslat e-mail a on je bezodkladně vyřeší. Neustále je pro vás totiž připraven profesionální tým zákaznického servisu.

Obrovské slevy na operační systém Windows: (kód kupónu “ SGO50″)

>>> Získejte více Windows

Godeal24 nabízí sady Office za výrazně nižší ceny, než za kolik jsou tyto softwary prodávány na oficiálních stránkích Microsoftu. Klidně tedy zapomeňte na nejrůznější bezplatné sady kancelářských balíků, které jsou zpravidla příliš složité na používání a někdy rizikové z hlediska kompatibility s Microsoft Office. V nabídce Godeal24 můžete vybírat mimo jiné  z nabídky multiklíčů a multipočítačů. Pořiďte si originální sadu Office za nižší cenu.

Bombastická cena! 62% sleva na Microsoft Office! (kód kupónu „SGO62“)

>>> Získejte více Office

62% sleva na balíčky softwarů a další MS Office (kód kupónu „SGO62“)

>>> Získejte další balíčky

Nepostradatelné počítačové softwary za nejlepší cenu!

Získejte další nástroje>>>

Jak zaplatit za licence přes PayPal

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, bezpečnostním softwarům a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu. Godeal24 navíc nabízí  nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com