Zavřít reklamu

Xiaomi srazilo ceny, tahle trojice smartphonů se teď vyplatí

Komerční sdělení

11. 11. 2022    

Black Friday v podání Xiaomi je tady, pokud ale chcete nové Xiaomi co nejvýhodněji, musíte k Mobil Pohotovosti. Xiaomi totiž v polovině tohoto týdne výrazně rozšířilo svoji Black Friday nabídku a zlevnilo prakticky všechny své telefony. Mobil Pohotovost ale k většině z nich rozdává navíc speciální bonus až 3 000 Kč spolu s tím nejlepším dárkem v podobě 3leté záruky zdarma, takže ve výsledku ušetříte ještě mnohem více.

A jaký že Xiaomi telefon je aktuálně tím nejvýhodnějším? Jednoznačně Redmi Note 11S, který vás po slevě a uplatnění bonusu vyjde jen na 4 490 Kč. Jde přitom o telefon vyvážený v každém směru – nabídne 90Hz AMOLED displej, 108Mpx foťák, velkou 5000mAh baterii, rychlé 33W nabíjení a dostatečný výkon díky osmijádrovému procesoru.

Vůbec nejvyšší možný bonus pak najdete u novinky Xiaomi 12T Pro, který tak může být váš jen za 15 990 Kč (běžně 18 990 Kč). Jde o špičkový telefon po všech směrech, jehož dominantou je především 200Mpx fotoaparát. A velmi výhodnou koupí je teď také loňský Xiaomi 11T. Ten totiž u Mobil Pohotovosti koupíte za 8 489 Kč (dříve 12 990 Kč), tedy za nejnižší cenu na trhu.

Bonus až 3 000 Kč získáte snadno, stačí u Mobil Pohotovosti při koupi nového Xiaomi zároveň prodat svůj stávající telefon. Získáte tak okamžitou slevu a snadno proměníte svůj starý telefon na peníze. Ke všem novým telefon navíc Mobil Pohotovost dává ten nejlepší dárek – záruku prodlouženou na 3 roky v hodnotě několika tisíc.