Zavřít reklamu

Mzda i přes 40 000 Kč. Mobil Pohotovost hledá nové kolegy

Komerční sdělení

14. 10. 2021    

Patříte mezi fanoušky moderních technologií, zajímáte se o novinky ze světa chytrých telefonů a zrovna hledáte práci? Pak pro vás máme dobrou zprávu – společnost Mobil Pohotovost totiž možná zase hledá právě vás!

Staňte se odborným asistentem maloobchodního prodeje ve firmě s dlouholetou tradicí a rozvíjejte se v oblasti, která vás naplňuje. V Mobil Pohotovosti budete moci zákazníkům radit s výběrem pro ně nejvhodnějšího smartphonu, příslušenství nebo služby. Zároveň od nich ale můžete vykoupit i jejich stávající zařízení a tím jim pomoci snížit cenu nového telefonu. Není nad to v práci dělat někomu radost, no ne? Pokud ale nemáte s podobnou pozicí zkušenosti, nevadí, vše se rychle naučíte.

Na oplátku vás čeká zajímavé mzdové ohodnocení, které se běžně pohybuje mezi 32 000 a 36 000 korunami měsíčně. Mzdu si ale můžete díky nejrůznějším bonusům a provizím vylepšit až na částky přesahující 40 000 korun za měsíc. Mimoto vás tu ale čekají i další zajímavé benefity jako telefonní tarif zdarma, stravenky, slevy na sortiment společnosti, firemní akce či pravidelná školení.

Mobil Pohotovost je ryze česká společnost, která na trhu působí více než 22 let, což je zárukou pevného zázemí a stability, a to jak ve vztahu k zákazníkům, tak i ke svým zaměstnancům. Specializuje se na prodej mobilních telefonů, tabletů, notebooků, chytrých hodinek a dalšího příslušenství a současně zajišťuje následný výkup i servis těchto zařízení.