Zavřít reklamu

Hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka? Nepřehlédněte HIVE Pods 3 Ultra

Komerční sdělení

30. 10. 2022    

Komerční sdělení: Pokud právě vybíráte bezdrátová sluchátka a hledáte kvalitní model, který vám kromě kvalitního zvuku poskytne i bezkonkurenční výdrž, pak pro vás máme skvělý tip. Tyto požadavky na výbornou splňují Niceboy HIVE Pods 3 Ultra, které se díky svým kvalitám těší neuvěřitelné popularitě. Nabízejí totiž přesně to, co lze od True Wireless sluchátek požadovat.

Jak už jsme zmínili výše, sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra nabízejí perfektní kvalitu zvuku, kterou mají na starost 6mm měniče. Ty na to ale nejsou tak úplně samy. Důležitou roli totiž hraje podpora kodeku AAC a moderní standard bezdrátové technologie Bluetooth pro stabilní a ničím nerušený bezdrátový přenos. Sečteno podtrženo, můžete tak očekávat hutné basy, propracované středy a křišťálově čisté výšky. Fanoušky videoher navíc s jistotou potěší speciální gamingový režim pro ultrarychlý přenos zvuku s minimální latencí. Sluchátka také zcela dominují v oblasti výdrž baterie. Celkově totiž nabízí až 33 hodin poslechu. A co když dojde energie? Pak vám vystačí jen 5 minut nabíjení a rázem budete mít dostatek pro další 1,5hodinový poslech!

Aby toho nebylo málo, sluchátka taktéž disponují řadou dalších skvělých výhod. Určitě proto nesmíme zapomenout zmínit možnost dotykového ovládání pro správu přehrávání, hlasitosti či pro příjem hovorů. Niceboy HIVE Pods 3 Ultra navíc mají i svou vlastní aplikaci Niceboy ION, s jejíž pomocí lze ještě nastavit vlastní ekvalizér, zkontrolovat stav nabití nebo si prohlédnout poslední známou pozici sluchátek na mapě. Pokud je pro vás klíčová kvalita zvuku v kombinaci s výdrží baterie, pak jsou sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra jasnou volbou. Tento model vás vyjde jen na 1499 Kč!

Niceboy HIVE Pods 3 Ultra zakoupíte zde

Komentáře nejsou povoleny.