Zavřít reklamu

Western Digital se inspiruje hráči a rozšiřuje své portfolio SSD disků WD_Black

Tisková zpráva

11. 5. 2022    

Tisková zpráva: Společnost Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) během online tiskové konference What´s Next Western Digital oznámila dvě novinky ve své produktové řadě WD_Black určené pro hráče. Jsou to interní SSD disk WD_BLACK™ SN850X NVMe™ a herní externí SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive. Obě novinky jsou navrženy tak, aby zvýšily hráčům zážitek z hraní. Obohacené portfolio WD_Black nyní nabízí hráčům další možnosti, jak upgradovat herní PC nebo herní konzoli.

„Jsem potěšen pokračující spoluprací se společností Western Digital proto, abychom poskytovali výjimeční zážitek z hraní her,“ říká Joe Macri, CTO společnosti AMD, a dodává: „Hry nás dokáží do svého děje vtahovat stále víc a požadavky na rychlost a bezproblémové hraní rostou. AMD usiluje o odstranění zpoždění mezi systémem, pamětí a připojenými zařízeními, jako jsou SSD herní řešení od Western Digital tím, že přijímáme nejnovější technologie PCIe® a optimalizujeme latenci u CPU a GPU procesorů AMD. Naše kombinovaná řešení umožní bohatší vizuální zážitek, rychlejší načítání a konzistentnější hraní her.“

„Hráči používají originální způsoby, jak zlepšit své hraní, a chtějí pracovat s produkty těch nejlepších technologií a značek, jako například AMD. To nás inspiruje k tomu, abychom vyvíjeli řešení, která jim pomohou překonávat bariéry,“ říká Rob Soderbery, výkonný viceprezident a generální manažer společnosti Western Digital pro segment flash pamětí, a dodává: „Naše bohaté portfolio WD_Black zajistí, že hráči budou vybaveni tak dobře, aby mohli vítězit v dnešních hrách a byli připraveni na to, co přijde v blízké budoucnosti.“

Značka WD_Black v průsečíku zábavy a vyspělé technologie poskytuje inovativní ukládací řešení stavěná na míru, která přináší maximum ve výkonu i stylu. Nově rozšířené portfolio WD_Black bude zahrnovat:

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe

Optimalizovaný pro elitní hráče, kteří hledají bezkonkurenční výkon. Tento výkonný interní SSD disk PCIe® Gen41 přináší zlomové rychlosti čtení2 až 7 300 MB/s. Minimalizovaná latence, prediktivní načítání a adaptivní řízení teploty zajistí hráčům neuvěřitelný zážitek z hraní a přidá navíc rychle časy načítání a spouštění her a herních kapitol, plný vizuální zážitek a nekompromisní řízení zahřívání. Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) s novým herním režimem Game Mode 2.0 (pouze u Windows®) uvolňuje potenciál růstu výkonu počítače, a hráči mohou hrát, streamovat, nahrávat a ukládat hry a dominovat při jejich hraní. Volitelný chladič (u modelů 1 TB a 2 TB) je určen pro udržení špičkového výkonu a je doplněn i RGB podsvícením pro vylepšení vzhledu každého herního stroje.

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive

Vytvořený pro hráče, kteří hledají přenosné úložiště, které nabízí výkon i styl. Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive má rozhraní USB 3.2 Gen2x2 a žhavé rychlosti čtení2 až 2 000 MB/s. Disk je doplněn RGB podsvícením s ovládáním (pouze Windows). Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) poskytuje plné ovládání LED displeje a muže být synchronizován s mnoha stávajícími RGB ekosystémy pro nastavení, které může být personalizováno podle hráčova oblíbeného stylu. Štíhlý, kompaktní a odolný design disku předurčuje WD_Black P40 i pro hraní her na cestách.

Cena a dostupnost

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe bude k dostání v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB3 prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů a také na internetovém obchodě Western Digital Store od července 2022.

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive bude k dostání v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB3 prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů a také na internetovém obchodě Western Digital Store od léta 2022.

Komentáře nejsou povoleny.