Zavřít reklamu

Poznejte HIVE Beans: True Wireless sluchátka s křišťálově čistým zvukem a dlouhou výdrží

Komerční sdělení

8. 5. 2022    

Komerční sdělení: Pokud hledáte nejlepší bezdrátová sluchátka v poměru cena/výkon, pak pro vás máme skvělý tip! Zajímavým kandidátem je totiž model Niceboy HIVE Beans Black, který vás dokáže potěšit nejen křišťálově čistým zvukem, ale také skvělou výdrží na jedno nabití. Jedná se o takzvaná True Wireless sluchátka, díky nimž se už nebudete muset potýkat s otravným rozmotáváním kabelů. Pojďme si na ně tedy společně posvítit.

Skvělý parťák do každého dne

Sluchátka Niceboy HIVE Beans Black zajišťují perfektní zvuk díky 10mm měničům, které jdou ruku v ruce s oblíbenou technologií MaxxBass a podporou kodeků AAC a SBC. Samotný přenos následně probíhá prostřednictvím moderního standardu Bluetooth 5.0. Díky tomu je vše stabilní a v co možná nejlepší kvalitě. Důležitá je každopádně výdrž baterie. Pravděpodobně nikdo z nás nemá zájem o model, který bychom museli neustále nabíjet. Samotná sluchátka proto vydrží hrát až 4 hodiny, což lze v okamžiku navýšit až na 20 hodin s pomocí nabíjecího pouzdra. Jeho nabíjení probíhá skrze USB-C konektor.

U zvuku a výdrže to ale ani zdaleka nekončí. HIVE Beans Black nadále potěší přítomností mikrofonů pro telefonní hovory i hlasové ovládání. Nechybí navíc ani podpora hlasové asistentky Siri. Spoustu věcí tak dokážete vyřídit, aniž byste museli vytahovat váš telefon z kapsy – jednoduše stačí dát Siri pokyn a máte hotovo. V závěru také určitě nesmíme zapomenout zmínit odolnost vůči vodě dle stupně IPX4.

Za málo peněz, spousta muziky

Jak už jsme zmínili rovnou v úvodu, tato sluchátka jsou jedněmi z nejlepších v poměru cena/výkon. Skvěle tak potěší zpráva, že vás vyjdou na pouhých 999 Kč, což je s ohledem na jejich schopnosti naprosto parádní cena.

Komentáře nejsou povoleny.