Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka HIVE Podsie 3 překvapí bezkonkurenčním zvukem a nízkou cenou

Komerční sdělení

10. 9. 2022    

Komerční sdělení: Máte zálusk na nová bezdrátová sluchátka a vybíráte co možná nejvhodnější model? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak by vám rozhodně neměl uniknout model Niceboy HIVE Podsie 3, který vás dokáže uchvátit nejen skvělým zvukem, ale také výdrží baterie a řadou dalších schopností! Pojďme se proto na tato sluchátka společně zaměřit.

HIVE Podsie 3 aneb skvělý zvuk a dlouhá výdrž

Jak už jsme zmínili výše, sluchátka HIVE Podsie 3 dokážou překvapit především svým parádním zvukem. O nejvyšší kvalitu zvuku se v tomto případě stará pár 8mm měničů, což jde ruku v ruce s podporou kodeku AAC a bezdrátovou technologií Bluetooth 5.1. Ty totiž zajišťují bezchybný a stabilní přenos zvuku bez ztrát. Sluchátkům samozřejmě nechybí ani vlastní mikrofony, které dokonce disponují technologií pro potlačení šumu z okolí. Díky tomu lze produkt využít i pro vyřizování hovorů. V případě bezdrátových produktů sehrává klíčovou roli i výdrž jejich baterie. Na to myslel i Niceboy u těchto sluchátek, které celkově nabízejí 9,5hodinovou výdrž, kterou lze v okamžiku prodloužit s pomocí nabíjecího pouzdra o dalších 25,5 hodin. Celkově tak dokážou hrát 35 hodin!

U toho to ale ještě nekončí. Určitě také nesmíme zapomenout odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP54 či přítomnost jednoduchého systému ovládání. K tomu jsou uzpůsobena multifunkční tlačítka pro případné ovládání hlasitosti, přepínání skladem či přijímání/zamítání telefonních hovorů. Dokonce nechybí ani podpora pro hlasovou asistentku Siri. Vše tedy vyřešíte, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy. HIVE Podsie 3 dokonce disponují svou vlastní mobilní aplikací Niceboy ION. Ta znatelně rozšiřuje možnosti sluchátek a kromě informování o poloze či stavu nabití slouží pro nastavení ekvalizéru.

Prvotřídní sluchátka za nejlepší cenu

Pokud hledáte co možná nejlepší sluchátka v poměru cena/výkon, pak je tento model přímo pro vás. Sluchátka HIVE Podsie 3 totiž pořídíte za pouhopouhých 1199 Kč a navíc nyní u nich nyní máte dopravu zcela zdarma!

Sluchátka HIVE Podsie 3 zakoupíte za 1199 Kč zde

Komentáře nejsou povoleny.