Zavřít reklamu

Xiaomi zlevnilo tři své nejprodávanější telefony o několik tisíc. Ale jen do pondělí

Komerční sdělení

23. 2. 2022    

Xiaomi si na poslední únorový týden přichystalo zajímavé slevy na trojici svých telefonů. Nejde přitom o jen tak ledajaké modely, všechny tři totiž patří k těm nejprodávanějším smartphonům od Xiaomi. A slevy to nejsou nikterak malé, téměř ve všech případech ušetříte hned několik tisíc korun.

Levnější jsou převážně populární modely střední třídy, nicméně do akce se dostal i základní Redmi 9C. Vůbec největší sleva padla na oblíbený Xiaomi 11T, u něhož klesla cena hned u dvou variant (128GB i 256GB) rovnou o celé 3 tisíce korun. Citelně zlevněný je i Xiaomi 11 lite 5G v nové edici. Akce ale platí jen do pondělí 28. února.

Dobrou zprávou je, že ke všem čtyřem výše uvedeným telefonům dostanete u Mobil Pohotovosti prodlouženou 3letou záruku zdarma. A pokud při koupi nového Xiaomi zároveň prodáte svůj stávající telefon, navýší se jeho výkupní cena o 15 % a ještě budete moct využít službu Koupíš, Prodáš, Splácíš, díky které vás například Xiaomi 11T může vyjít jen na 281 Kč měsíčně. Samozřejmostí je pak i možnost koupit telefon na splátky bez jakéhokoli navýšení.