Zavřít reklamu

Řiďte svou vlastní nemocnici v novince Happy Clinic pro iOS i Android

Jste schopný manažer? Pak je tato hra přesně pro vás.

27. 1. 2022    

Máte-li v sobě organizačního ducha, tituly z dílny vývojářů Nordcurrent vám zřejmě nemusíme sáhodlouze představovat. Jedná se totiž o studio stojící za jedněmi z nejlepších time managementových strategií pro mobilní telefony. A právě tato špička ve svém oboru nyní přichází s dalším titulem – konkrétně Happy Clinic. Jak už název napovídá, čeká vás v něm vedení nemocnice. 

V novince budete stát v roli ředitele, který má na starost řízení středně velké nemocnice a to se vším všudy. Řídit tedy budete jako doktory a sestřičky při ošetřování pacientů, tak třeba i údržbáře či uklízečky, které jsou taktéž nedílnou součástí každé nemocnice. A je jen na vás, zda celodenní frmol plný nepředvídatelných události zvládnete s grácií či nikoliv. Pokud ano, odměnou vám budou penízky a drahokamy, pomocí kterých budete postupem času moci svůj špitál vylepšovat. Za nezdary se vám naopak budou odečítat životy s tím, že po jejich vyplýtvání vás čeká de facto rezignace. 

Pokud vás tedy podobné tituly baví, určitě dejte novince šanci. Je totiž navíc zcela zdarma, díky čemuž vás tak nebude absolutně bolet, když vás náhodou nechytne. Díky povedené grafické stránce v kombinaci s hratelností je ale úspěch s trochou nadsázky zaručen.