Zavřít reklamu

Na smartphony míří zdařilá konkurence Call of Duty Mobile

Milovníci stříleček, stahujte žhavou novinku.

27. 10. 2021    

Máte rádi FPS střílečky, ale z nějakého důvodu vám nesedí mobilní Call of Duty? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Vývojářské studio Alpha bravo Inc. totiž představilo svůj nový akční klenot s názvem Combat Master Online. Jak již jeho název napovídá, čeká vás v něm boj s reálnými hráči na nepřeberném množství map s plejádou zbraní. Zkrátka zábava na dlouhé hodiny. 

Mapy, na kterých se budete pohybovat, se od sebe poměrně výrazně liší, takže na každé funguje jiný typ boje. Totéž pak platí o zbraních, které je třeba vybírat podle stylu každého hráče. Ano, nejedná se tedy o prvoplánové střílení, ale na druhou stranu je třeba říci, že hardcore hráči si v tomto směru zkrátka přijdou na své a to i díky tomu, že si ve hře nemůžete aktivovat například pomoc při míření a další podobné asistenty. Zkrátka a dobře, je o co stát – tedy pokud máte pevné nervy. 

Co se týče grafické stránky titulu, ta se zdá být více než povedená, což můžete ostatně posoudit i vy na videu níže. Pokud vás zaujme, dejte mu určitě šanci – tím spíš, když je zdarma.