Zavřít reklamu

Podívejte se na trailer remasterovaného GTA Trilogy, které dorazí příští rok na smartphony

Jestli lze nějakou herní sérii označit za naprosto ikonickou, pak je to bezesporu Grand Theft Auto. Právě tu totiž doslova milují hráči po celém světě a proto spousty z nich velmi potěšilo, když Rockstar relativně nedávno oznámil plánovaný remaster GTA 3, Vice City a San Andreas a to jak pro konzole a počítače, tak i […]

25. 10. 2021    

Jestli lze nějakou herní sérii označit za naprosto ikonickou, pak je to bezesporu Grand Theft Auto. Právě tu totiž doslova milují hráči po celém světě a proto spousty z nich velmi potěšilo, když Rockstar relativně nedávno oznámil plánovaný remaster GTA 3, Vice City a San Andreas a to jak pro konzole a počítače, tak i pro mobilní telefony. A nyní je venku i trailer, takže už víme, na co přesně se můžeme těšit.

Z traileru je jasné, že se Rockstaři rozhodli přespříliš nezasahovat do ikonické grafiky a proto zapracovali jen tam, kde si to moderní doba žádá. Upgradu se však nedočkal jen grafický kabátek, nýbrž i hratelnost, která se má na konzolích a počítačích přiblížit nejnovějšímu GTA 5. Co se pak týče mobilů, zde se dá očekávat prakticky stejná grafika jako v traileru s tím, že ovladatelnost se od původních dílů GTA pravděpodobně nezmění. Moc možností, kam jí posunout, totiž Rockstaři logicky nemají. Nutno však podotknout, že nynější verze ovládání není vůbec špatná a je proto jasné, že se s ní bude titul hrát vice než dobře. Kdy se jej na telefonech dočkáme se ale zatím přesně neví – Rockstaři totiž opět zopakovali jen to, že je v plánu na příští rok.