Zavřít reklamu

Slevy na App Store: Vyzvědněte si ve výprodeji hry od Annapurna Interactive

Další prosincový výprodej láká tentokrát na umělecké hry.

8. 12. 2020     Zdroj

Včera jsme vás informovali o výprodeji her od vydavateltsví Digital Devolver, dnes vás musíme upozornit na podobnou akci. Na iOS teď seženete s výraznou slevou hry od vydavateltsví Annapurna Interactive, které se zaměřuje na vydávání umělečtěji laděných projektů. Pokud tedy si tedy chcete na iPhonech zahrát nějakou orginální nezávislou hru, máte nyní z čeho vybírat.

Ze zlevněných her můžeme vypíchnout například adventuru The Unfinished Swan, která na mobilech vyšla teprve nedávno, a do té doby byla dostupná pouze na Playstation 3. Ve hře se ujmete role dítěte ztraceného v pohádkovém světě, do kterého musíte znovu přinést barvy. O Donut County jsme psali minulý týden. Pokud chcete něco meditativnějšího, určitě nebudete litovat koupě brilantního Journey nebo unikátního Flower. Doporučovat bysme mohli směle dál, radši si ale seznam všech her ve slevě omrkněte níže sami.

Stejně jako nabídka od Devolver i nabídka od Annapurny platí pouze pro hráče na iOS. Na Androidu obě společnosti bohužel moc her nevydaly. Slevová nabídka bude trvat pouze omezenou dobu, nevíme však přesně jak dlouho.

Invalid post ID.