Zavřít reklamu

Kancelářské programy za poloviční cenu: Office 2019 za €29,50, Office 2016 za €19,79 a Windows 10 Pro za €8,24

Komerční sdělení

28. 4. 2020    

keysworld fb

Komerční sdělení: Z důvodu současné pandemie je náš kontakt s ostatními lidmi značně omezen. Naštěstí žijeme v moderní době, kdy pomocí perfektního softwaru můžeme spolupracovat vzdáleně, přičemž nemusíme pociťovat žádné omezení!

Ať už jste ve světě kdekoliv, můžete se „potkat“. Pouhým stisknutím tlačítka můžete přejít ze skupinového chatu do videokonference. Váš tým se můžete skládat pouze z deseti, nebo rovnou deseti tisíc členů, a i přesto se můžete potkat na jednom místě a spolupracovat doslova odkudkoliv. Nemusíte už ani chaoticky vyhledávat různé soubory, protože v Microsoft Teams můžete upravovat a sdílet dokumenty Word, prezentace PowerPoint a tabulky Excel přímo v reálném čase.

Microsoft Office 2019 za €29,50 a Microsoft Office 2016 za €19,79

Hlavní benefity kancelářského balíčku Microsoft Office 2019 nespočívají pouze v tom, že vám zpřístupní řadu osvědčených programů. Tento balíček totiž dokáže neuvěřitelně zjednodušit a zvýšit vaši produktivitu při práci z domu. V současné době navíc můžete přejít na Microsoft Office 2019 za pouhých € 29,50 při využití slevového kódu KWS50. Office 2016 Plus je na druhou stranu nejrozšířenější softwarové řešení, které využívá drtivá většina uživatelů. Tento kancelářský balíček si nyní můžete pořídit se 40% slevou v podobě kódu KWS40, díky čemuž získáte Office 2016 za € 19,79.

Windows 10 za € 8,24

Windows 10 v kombinaci s Microsoft účtem přináší řadu výhod. Již při přihlášení se vám totiž automaticky upraví konfigurace a uživatelská nastavení a vzápětí se vám stáhnou data z cloudu, díky čemuž nemusíte zdlouhavě přenášet veškeré vaše soubory. Pokud doposud Windows 10 nemáte, nezoufejte – stále není pozdě na změnu. Z důvodu virového onemocnění COVID-19 se obchod Keysworlds rozhodl nabídnout 38% slevu s kódem KWS38 na tento operační systém, díky čemuž si jej můžete zakoupit za € 8,24.

keysworld

S kupónem KWS50 získáte 50% slevu na tyto produkty:

S kupónem KWS40 získáte 40% slevu na tyto produkty:

S kupónem KWS38 získáte 38% slevu na tyto produkty:

Jednoduchý nákup, jednoduchá platba

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.

Komentáře nejsou povoleny.