Zavřít reklamu

DJI zlevňuje oblíbené drony. Ceny začínají už na 1 990 Kč

Komerční sdělení

3. 12. 2020    

Drony jsou v poslední letech extrémně populární. Mezi ty nejoblíbenější patří modely od značky DJI, které se zároveň řadí k těm nejlepších na trhu. A právě při koupi dronů DJI Mavic a Tello máte nyní poslední příležitost nakoupit v rámci Black Friday slev, když ušetříte až 1 900 korun. Sleva se navíc vztahuje i na outdoor kamery stabilizátory.

Vůbec nejlevněji vychází dron DJI Tello z edice Iron Man, který je ideální pro ty, kteří s létáním teprve začínají. Pokud ale chcete s dronem fotit nebo natáčet zajímavé scenérie přírody či měst, je potřeba sáhnout po dražším kousku s kvalitní kamerou. Ideální volbou s nejlepším poměrem cena/výkon je model Mavic Mini, který je aktuálně v akci. Ten se prodává buďto samostatně nebo v rozšířené edici, kde získáte navíc dvě baterie, ochranu pro vrtule, adaptér a nabíjecí hub.

DJI v rámci Black Friday ale zlevnil také svůj oblíbený stabilizátor pro telefony a outdoor kamery. V akci tak najdete dvě verze stabilizátoru DJI Osmo Mobile 3, která vám pomůže na telefon natočit naprosto plynulá videa se zajímavými efekty. Ušetřit ale také můžete při nákupu akční kamery DJI Osmo Action nebo miniaturní kamerky DJI Osmo Pocket s rukojetí, která je ideální na cestování.