Zavřít reklamu

Microsoft připravuje nové Fable. Bohužel jsme z něj nic neviděli

Xbox měl včera velkou prezentaci na které byly odhaleny některé novinky, které nás čekají v následujících měsících pro konzoli Xbox Series X. Ačkoliv se po dlouhých letech fanoušci dočkali odhalení nové hry ze série Fable, která doufejme bude plnohodnotným dílem a nebude zrušena jako Fable: Legends, tak jsme z ní příliš neviděli. Možná se spíše […]

25. 7. 2020     Zdroj

Xbox měl včera velkou prezentaci na které byly odhaleny některé novinky, které nás čekají v následujících měsících pro konzoli Xbox Series X. Ačkoliv se po dlouhých letech fanoušci dočkali odhalení nové hry ze série Fable, která doufejme bude plnohodnotným dílem a nebude zrušena jako Fable: Legends, tak jsme z ní příliš neviděli. Možná se spíše sluší říct, že vůbec nic.

Invalid post ID.

Autoři se rozhodli vypustit pouze teaser, který je sice nádherný a má neuvěřitelný pohádkový nádech, ale to je bohužel vše. Jak naznačovaly už spekulace a úniky, tak za hrou stojí studio PlayGround Games. To má za sebou úspěšnou sérii Forza Horizon. Bude tedy zajímavé sledovat, jakým způsobem se posunula série Fable.

První teaser je k dispozici, ale zatím nebylo oznámeno, kdy se hry dočkáme. Snad o ní více uslyšíme při dalším podzimním streamu. Nové zdroje dokonce tvrdí, že se jedná o masivní MMO ze světa Fable, tak se tedy nechme překvapit.