Zavřít reklamu

S Fable 2 pro PC už nepočítejte

Ačkoliv by to byl od vývojářů vstřícný krok, tak rozhodně nemají v plánu hru Fable 2 přinést i PCčkářům. Údajně se teď studio Lionhead věnuje novým projektům a také dokončuje DLC pro Fable 3 a jeho PC konverzi. Co se dá dělat. PC hráči se tedy dočkají pouze třetího pokračování které dorazí koncem měsíce. „Co […]

16. 5. 2011    

Ačkoliv by to byl od vývojářů vstřícný krok, tak rozhodně nemají v plánu hru Fable 2 přinést i PCčkářům. Údajně se teď studio Lionhead věnuje novým projektům a také dokončuje DLC pro Fable 3 a jeho PC konverzi. Co se dá dělat. PC hráči se tedy dočkají pouze třetího pokračování které dorazí koncem měsíce.

„Co se Fable 3 týče, tam se ideálně sešel čas i tým a bylo možné konverzi vytvořit. Jakmile byla hra odeslána ke schválení, lidé přes obsah začali dělat na DLC, zatímco programátoři se mohli pustit do PC verze. Bohužel pro fanoušky Fable 2, ti samí programátoři aktuálně pracují na nových titulech a návrat k Fable 2 není prioritou.“ Takto komentoval situaci, Mike West, senior designer studia.