Zavřít reklamu

Star Wars Squadron je nová hra od EA. Představení se dočkáme příští týden

První letošní velká hra od EA omylem odhalena.

12. 6. 2020     Zdroj

star wars squadron

Electronic Arts se nepodařilo udržet v tajnosti novou Star Wars hru. Vděčit za to můžou Microsoftu, v jehož obchodě se dnes na malou chvíli objevila reklama na Star Wars Squadron. Podle informací by hra měla vyjít ještě v tomto roce na současné i budoucí konzole. Co dalšího jsme se dozvěděli?

Invalid post ID.

Kódové označení hry je Maverick a z obrázku můžeme jasně vidět, že se zaměřuje na piloty ve Star Wars universu. Přesněji můžeme vidět X-Wings a TIE-Fighters piloty, včetně jejich letadel. U artworku je rovněž nápis „hledáme nové piloty“.

Za hrou by mělo stát studio EA Motive, které bylo založeno v roce 2015 a doposud nevydalo žádnou vlastní hru. Spolupracovalo však na hrách Star Wars Battlefront II a Anthem. Studio vede Jade Raymond, kterou můžete znát hlavně z Ubisoftu. V minulosti měla na starost například vývoj prvního Assassin’s Creed a velkou měrou se podílela i na druhém dílu.

Invalid post ID.

V samotném úniku chybí nějaké další datum. Je však téměř jisté, že představení hry se dočkáme příští týden na akci EA Play, která nahrazuje každoroční E3 event Electronic Arts.