Zavřít reklamu

Potvrdilo nepřímo Sony to, že GTA 6 hned tak nedorazí?

Pokračování jedné z nejznámějších her světa zřejmě hned tak nedorazí.

12. 6. 2020    

Jedním z nejzajímavějších oznámení včerejšího Playstation 5 eventu bylo bezesporu oznámení vylepšené verze legendárního GTA V. Zdánlivě skvělá zpráva však za sebou velmi pravděpodobně skrývá další, poměrně stinnou skutečnost – konkrétně tu, že další díl GTA pravděpodobně hned tak nedorazí. 

Invalid post ID.

Přestože se o dalším díle GTA spekuluje již dlouhé roky, vývojáři z Rockstaru zarytě mlčí a vývoj hry nepotvrzují. Podle celé řady úniků informací to sice vypadá, že se na hře již dlouho pracuje, ale je otázkou, v jaké fázi nyní její vývoj je. Někteří pozitivně smýšlející hráči byli sice skálopevně přesvědčeni o tom, že by mohla hra dorazit právě s novou generací konzolí, ale vzhledem k tomu, že se nyní Rockstaři rozhodli raději “zrestaurovat” svůj “pětkový” klenot, je prakticky jasné, že tomu tak není. Kdyby tomu totiž tak bylo, určitě by se do vylepšování několik let starého dílu nehrnuli a raději by ohlásili blížící se příchod GTA 6, čímž by hráče velmi potěšili, i kdyby by museli na titul čekat třeba až do příštího roku. 

Pokud tedy neúnavně čekáte na nový díl fenoménu, měli byste si na dalších několik (desítek) měsíců najít raději jinou zábavu. Z logiky věci totiž ze všech kroků poslední doby vyplývá, že “šestka” rozhodně na dveře neklepe a hned tak ani nezaklepe.