Zavřít reklamu

Destiny 2 startuje novou éru. Oznámeny byly tři nové expanze

Bungie představilo rovnou tři datadisky do Destiny 2.

10. 6. 2020     Zdroj

destiny 2 beyond light

Fanoušci hry Destiny 2 se včera večer dočkali odhalení velkého množství novinek. Vidět jsme mohli představení nové sezóny Season of Arrivals, tří datadisků a Bungie také prozradilo další plány do budoucna. Například jsme se dozvěděli informace o tom, že se starší obsah ze základní hry a prvních datadisků dočasně odstraní.

Invalid post ID.

Nová éra Destiny 2 odstartovala již před několika dny, kdy si Bungie poprvé v historii připravilo live event, ve kterém hráči přímo ve hře mohli sledovat velký výbuch spojený s dokončením desáté sezóny. Jedenáctá sezóna se bude z většiny odehrávat na měsíci Io, kde se objevila záhadná loď ve tvaru pyramidy. S novou sezónou přichází velké množství nových aktivit, úkolů i odměn. Samozřejmě se dostalo i na nový season pass. Bonusem už je pak nový dungeon s názvem Prophecy, ve kterém se dá získat nová zbroj DAITO.

Dále jsme se včera dozvěděli o dalším datadisku s názvem Beyond Light. Poprvé v historii Destiny se podíváme na měsíc Europa. Tento datadisk odstartuje nový příběh, který se protáhne až do roku 2022. Už nyní totiž víme, že v roce 2021 přijde datadisk Destiny 2: The Witch Queen a v roce 2022 přijde zakončení příběhu v podobě Destiny 2: Lightfall. Tyto tři datadisky budou mnohem temnější, než na co jsme v Destiny zvyklí.

Co se týče Destiny 2: Beyond Light, tak hlavní novinkou je přidání čtvrté energie s názvem Stasis, která tak doplní Void, Arc a Solar. O této novince se dozvíme více informací později. Na měsíci Europa hráči potkají Eramis, což je velitelka frakce Fallen, která čerpá sílu se záhadné lodě. Cílem hráčů nebude nic jiného, než ji zničit. Datadisk Beyond Light vychází již 22. září 2020.

Na závěr streamu Bungie představilo Destiny Content Vault, což je nový způsob, jakým chtějí bojovat s velikostí hry. Od spuštění v roce 2017 se hra rozrostla o velké množství obsahu, což má však za následek i to, že velikost hry přesáhla 100 GB a hráči se musí potýkat s pomalým načítáním. Řešením je to, že se dočasně odstraní starý obsah, který se přesune do Destiny Content Vaultu. Se spuštěním datadisku Beyond Light bude odstraněn Mars, Merkur, Io, Titan a Leviathan. Zároveň se znepřístupní PVE obsah včetně kampaní na těchto planetách a měsících.

Obsah nebude odstraněn napořád, spíše nyní bude rotovat. Kromě odstranění se ale dočkáme i přidávání obsahu z prvního Destiny. V září se například vrátí Cosmodrone, včetně striku Will of Crota. Později se ve hře objeví i další striky z prvního dílu a dokonce i raid Vault of Glass.

Invalid post ID.