Zavřít reklamu

Podívejte se na první záběry z nového Call of Duty

Nový díl legendární hry klepe na dveře.

27. 5. 2020    

Že nás od představení nového dílu legendární hry Call of Duty dělí poslední dny či týdny je vzhledem k velkému množství úniků z poslední doby více než jasné. Tuto skutečnost nyní potvrzuje i únik dvou videí, který se objevil na Redditu.

Invalid post ID.

S gameplay videi se na Redditu vytasil uživatel ForeverDexus, dle kterého jsou ověřené a lze jim tedy věřit. Už při prvním pohledu na ně je však jasné, že se jedná o videa z raného testování hry, jelikož jsou po grafické stránce opravdu tristní. Vývojáři se totiž u nich zaměřují primárně na hlavní herní mechanismy, na které následně “nabalují” další prvky jako právě grafickou složku hry a podobně. 

Z grafiky sice nelze zcela potvrdit, že se jedná o pokračování minisérie Black Ops či zda se děj odehrává v období studené války, avšak vzhledem k tomu, že jsou o jeho pravosti na Redditu prakticky všichni přesvědčeni a přisuzují ho právě pokračování Call of Duty s tím, že podobnosti se sérií Black Ops v něm spatřují, zdá se zasazení jako poměrně pravděpodobné. Na potvrzení si nicméně budeme muset ještě počkat. Čas si můžete zatím zkrátit sledováním uniklých videí.