Zavřít reklamu

Hledáme externí redaktory pro naše magazíny

Pojďte do toho s námi!

15. 5. 2020    

Na naše magazíny hledáme nové redaktory s chutí psát o moderních technologiích. Pokud se zajímáte o některá z následujících témat a psaní vám není cizí, ideálně máte již nějaký ten článek za sebou, pak doufáme, že vás zaujme následující nabídka. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z níže uvedených nabídek, prosím, pošlete nám vždy ukázku článku, základní informace o vás a informace o tom, pro jaký magazín chcete psát na emailovou adresu info@textfactory.cz

Redaktor Apple magazínu

Zajímáte se o Apple a jeho produkty? Sledujete s nadšením vše, co se děje kolem vašeho iPhonu, iPadu, Macu či Apple Watch? Umíte nápaditě psát, máte jisté zkušenosti a rádi byste se věnovali různým událostem ze světa Applu, psali návody, recenze a vlastní názory na dění okolo jablečné společnosti?

Pokud jste si na otázky odpověděli ano, ano a ano, pak právě vás hledáme do našeho týmu. Nabízíme pozici externího redaktora, který by měl být schopen napsat alespoň 20 článků měsíčně, ideálně pak jeden každý všední den. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Výhodou, avšak ne podmínkou, jsou zkušenosti ve zpravodajství či publicistice. Finanční odměna je přímo závislá na počtu, rozsahu a tématickém zaměření jednotlivých článků a bude posuzována individuálně ke spokojenosti obou stran.

Redaktor herního magazínu

Pozice vhodná zejména pro studenty, kteří milují herní svět a zajímají se o vše, co se v něm šustne. Pokud chcete psát o nejnovějších hrách, konzolích a novinkách ze světa her, pak je tato pozice právě pro vás. Odměnou vám kromě finančního ohodnocení mohou být také hry, které si můžete po recenzích zanechat, stejně tak jako konzole a další vybavení. Jedná se o pozici, kterou byste měli brát především jako alternativu k brigádám, které děláte při škole s možností vydělat si na něco, po čem toužíte. Pozice je skutečně vhodná zejména pro studenty středních škol se zájmem o herní svět a psaní.

Redaktor Samsung magazínu

V rámci našeho Samsung magazínu hledáme redaktora, který by měl zájem psát o novinkách souvisejících s touto společností. Nabízíme pozici externího redaktora, který by měl být schopen napsat alespoň 20 článků měsíčně, ideálně pak jeden každý všední den. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Výhodou, avšak ne podmínkou, jsou zkušenosti ve zpravodajství či publicistice. Finanční odměna je přímo závislá na počtu, rozsahu a tématickém zaměření jednotlivých článků a bude posuzována individuálně ke spokojenosti obou stran.

Redaktor Android magazínu

V rámci našeho Android magazínu hledáme redaktora, který by měl zájem psát o novinkách souvisejících s tímto operačním systémem a produkty, které jej využívají. Pokud vás zajímá Android, zajímáte se o novinky, které jsou s ním spojeny a máte zájem se o ně podělit s ostatními, pak hledáme právě vás. Nabízíme pozici externího redaktora, který by měl být schopen napsat alespoň 20 článků měsíčně, ideálně pak jeden každý všední den. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Výhodou, avšak ne podmínkou, jsou zkušenosti ve zpravodajství či publicistice. Finanční odměna je přímo závislá na počtu, rozsahu a tématickém zaměření jednotlivých článků a bude posuzována individuálně ke spokojenosti obou stran.