Zavřít reklamu

Bakterie obrazovku mobilu přímo milují. Předejděte skryté hrozbě s antibakteriálním sprejem

Komerční sdělení

3. 5. 2020    

Zatímco pravidelné mytí rukou po příchodu domů, před jídlem či po použití WC patří k základním hygienickým návykům každého z nás, málo kdo si uvědomuje hrozbu, kterou pro naše zdraví představuje obrazovka mobilního telefonu. Přitom právě mobilní telefon nás doprovází při většině činností, a je tak doslova magnetem pro bakterie, které si potom přinášíme domů. Podle některých studií na něm dokonce ulpí více bakterií než na záchodovém prkénku. 

 I s ohledem na aktuální celosvětovou situaci proto přichází dánský výrobce PanzerGlass s doposud nejúčinnějším dezinfekčním přípravkem PanzerGlass SPRAY Twice A DayTM. Výhody nového přípravku, který úspěšně eliminuje 99,999 % bakterií, se dají použít pro všechna mobilní zařízení, obrazovky nebo i dioptrické brýle. PanzerGlass SPRAY Twice A DayTM byl vyvinut v úzké spolupráci s Dánským technologickým institutem.

Aplikace spreje je velice snadná. Stačí ho (ideálně 2x denně) nastříkat přímo na displej, rozetřít po celém povrchu a nechat pár vteřin působit. Následně už jen otřít přiloženým hadříkem a drtivá většina bakterií má smůlu. Přípravek neobsahuje žádný alkohol, proto nehrozí riziko setření ochranné oleofobní vrstvy displeje, je dermatologicky testován, a je tak naprosto neškodný k pokožce. Nový antibakteriální přípravek PanzerGlass SPRAY Twice A DayTM je již v prodeji za cenu od 249 Kč.