Zavřít reklamu

Sledujte živě odhalení nového Assassin’s Creed!

Nový Assassin’s Creed se blíží!

29. 4. 2020    

Odyssey

Milovníci herní série Assassin’s Creed, den D je tu! Po dlouhých měsících se totiž dnes rozhodl Ubisoft světu odhalit nový díl asasínské ságy, která se těší mezi hráči neuvěřitelné oblibě. Žádné představení na pódiu zaplněné haly však nečekejte. Představení nového dílu totiž probíhá tentokrát velmi netradičně – skrze livestream na herní streamovací platformě Twitch.

I vysílání na Twitchi lze označit za přinejmenším netradiční. Neprobíhá na něm totiž žádná keynote či gameplay, ale kreslí se v něm živě artwork pro hru. Na tom pracuje konkrétně Boss Logic, který ma na svědomí již obrovské množství nejrůznějších artworků vyrážejících dech. A jak se zatím zdá, brzy se mezi ně zařadí i tento.

Ačkoliv není zatím artwork dokončen, z jeho poloviny je prakticky jasné, že se vyplní spekulace ohledně zavlečení asasínské ságy na sever – konkrétně pak mezi vikingům. O zasazení do tohoto světa se spekuluje již dlouhé měsíce s tím, že se má titul díky vikingům nazývat Assassin’s Creed: Ragnarok a z hlediska hratelnosti má navazovat na Odyssey a Origins. Nezbývá tedy než doufat, že hra bude stát za to a po skončení kresby se dozvíme i datum jejího vydání a další detaily.