Zavřít reklamu

WD BLACK P50 Game Drive SSD: Tvoje tajná zbraň, když jde ve hře o vše

Tisková zpráva

28. 4. 2020    

WD Black P50 FB

Tisková zpráva: Nový externí disk WD_Black™ P50 Game Drive SSD je kompaktní úložiště vytvořené pro výkon. Rychle se stane tvojí tajnou zbraní, kterou posuneš svoje hraní na vyšší level. Svoji knihovnu her jak pro PC tak herní konzole můžeš mít neustále u sebe. Díky vysoké rychlosti načítání strávíš méně času čekáním a budeš rychleji ve hře.  Tento externí disk byl od základu navržen s ohledem na potřeby hráčů počítačových her. Innovativní design přináší i rozhraní budoucnosti SuperSpeed (20 Gb/s).

Prověřeno v boji

WD_Black™ P50 Game Drive SSD ti poskytne až 2 TB dalšího úložného prostoru. Před instalací nových her tak nemusíš promazávat pevný disk – své oblíbené starší hry si můžeš nechat a můžeš si vytvářet herní knihovnu podle svých představ. Disk WD_Black™ P50 Game Drive SSD přináší všechny výhody technologie SSD a v atraktivním odolném a nárazuvzdorném designu naznačuje, že byl prověřen v boji.

Odkaz značky

Disky řady WD_Black™ již prověřil čas a hráči po celém světě jim svěřují své herní životy (a uložené pozice). Naše mise s disky WD_Black™ je prostá: značka věnovaná ukládání a vylepšování her. Díky spolehlivému a optimalizovanému navýšení rychlosti, 5leté omezené záruce, stabilitě a možnostem rozšíření si můžeš být jist, že tvůj disk WD_Black ™ P50 Game Drive SSD tě nenechá na holičkách ani v okamžiku, kdy půjde ve hře o vše.

Specifikace:

  • Kapacita: 500 GB / 1 TB / 2 TB
  • Rozhraní: USB 3.2 Gen 2×2
  • Konektor: USB-C
  • Kompatibilita: Windows® 8.1, 10, macOS 10.11+, PlayStation™ 4 Pro nebo PS4 s verzí systémového softwaru 4.50 nebo vyšší, Xbox One™
  • Rozměry 118 mm × 62 mm × 14 mm

Bližší informace naleznete zde.

Komentáře nejsou povoleny.