Zavřít reklamu

Filmový Uncharted dorazí později než se očekávalo

Další rok, další odklad.

27. 1. 2020     Zdroj

Uncharted

Pokud jste se těšili na filmové zpracování legendární hry Uncharted, které mělo světlo světa spatřit po mnoha odkladech v prosinci letošního roku, máme pro vás špatnou zprávu. Ani protentokrát to nevyjde.

Invalid post ID.

Podle nových informací točících se kolem filmu se premiéra přesunula na 5. březen 2021, přičemž ani s tím se s ohledem na obrovské množství nejrůznějších odkladů nedá tak úplně počítat. Důvodem odkladu má být odchod režiséra, který měl po dlouhých letech dotlačit film ke zdárnému konci. A že šlo o skutečně zvučné jméno. Režisérské kormidlo měl totiž držet Travis Knight, otec filmu Bumblebee. 

Těžko v tuto chvíli říci, kdo na režisérskou židli v následujících měsících usedne. Spekuluje se však nad Rubenem Fleischerem, který stojí třeba za Venomem. Na potvrzení tohoto jména si však budeme muset stejně jako na dotočení filmu počkat. Nezbývá tedy než doufat, že se nyní setkáváme s poslední komplikací, která by bránila filmu v dokončení. Po více než deseti letech prací na něm by to totiž rozhodně špatné nebylo.