Zavřít reklamu

Black Friday se na Alze přeměnil na Slevové tornádo, to přináší další lákavé slevy

Komerční sdělení

2. 12. 2019    

Konzola

Slevové šílenství s názvem Black Friday má od dnešní půlnoci největší tuzemský obchod s elektronikou Alza.cz zdárně za sebou, avšak ve slevových akcích stále nepolevuje. V návaznosti na Černý pátek totiž spustila Slevové tornádo, díky kterému si lze velké slevy na mnohé produkty užít další dva týdny – konkrétně do 15. prosince.

Slevové tornádo se od Black Friday do značné míry liší. Slevy na produkty totiž musí zákazníci svým způsobem hledat a to tak, že kurzorem myši najedou na daný produkt, na kterém se jim zobrazí, zda se jedná o věc ze slevového tornáda. A jelikož rozjela Alzaslevové tornádo opět ve velkém stylu, spadlo do něj skutečně velké množství produktů, jejichž ceny se snížily mnohdy i o vyšší desítky procent. Zkrátka naprosto ideální stav v předvánočním období, které je sháněním dárků typické.

Velmi příjemné je na Slevovém tornádu hlavně to, že se prohnalo prakticky celou Alzou. Nakoupíte tak díky němu levněji jak elektroniku, tak třeba i produkty z kategorie hobby a zahrada nebo sport. Na své si tak přijdete jak při shánění nového telefonu, tak třeba i pořizování fóliovníku, koupi vrtačky nebo třeba kola či běžeckého pásu. Výběr je tedy skutečně široký a slevy jakbysmet. Alza.cz se tedy nyní rozhodně vyplatí probádat, protože jedině tak objevíte veškeré „skryté“ slevy, které udělají radost nejen vám, ale též vaší peněžence.