Zavřít reklamu

To nejlepší z Black Friday: Xbox One seženete za méně než 4000 Kč, PlayStation 4 pak pod 5000 Kč

Komerční sdělení

25. 11. 2019    

Xbox

Komerční sdělení: Patříte mezi milovníky videoher, které si raději užíváte na konzolích, nežli na počítači? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Pokud totiž pokukujete po konzolích nových, lze je nyní díky Black Friday na Alze sehnat na vynikající ceny.

Invalid post ID.

Pokud jste fanoušky Xboxu, potěší vás, že vynikající Xbox One S lze sehnat v All-Digital verzi jen za 3 990 korun a to dokonce se třemi hrami v balení. Jste-li spíše příznivci klasických konzolí s mechanikami na disky, za tuto verzi zaplatíte jen o tisíc korun více, což není rozhodně špatná cena – tím spíš, když můžete počítat buď se hrami zdarma, nebo s druhým herním ovladačem, díky kterému si budete moci užít veškerou zábavu ve dvou. Pro fajnšmekry si pak Alza přichystala parádní slevu na brutálně výkonný Xbox One X, která nyní seženete za necelých 9 tisíc korun. Pokud tedy máte chuť na hraní v té nejvyšší možné kvalitě a disponujete televizí, která vám to umožní, není nad čím váhat.

Patříte spíš do tábora PlayStationu 4? I vy si nyní přijdete na své. Slevy totiž padly taky na tyto konzole – konkrétně na modely Slim a Pro. Stejně jako v případě Xboxu můžete u těchto verzí počítat se hrou zdarma a vynikající cenou. V případě Slim verze se to 4 990 korun, v případě Pro verze pak 7 390 korun. Oba modely jsou tedy těsně před Vánoci za naprosto bombastické ceny.

Slevy padly kromě samotných konzolí i na obrovské množství příslušenství či her, které tak lze nyní získat i o 75 % levněji. Potěší také fakt, že kromě Xboxu a PlayStationu si na své přijdou i milovníci Nintenda, jelikož i to zlevnilo a to jako po stránce her, tak i konzolí. Pokud tedy sháníte úžasný vánoční dárek či si jen chcete pořádně zapařit, už víte, kam pro hry či konzole jít.