Zavřít reklamu

Red Dead Redemption 2 má na počítačích problémy

Ani skvělé tituly se bohužel neobejdou bez porodních PC bolestí.

6. 11. 2019     Zdroj

Red Dead Online

Počítačový start Red Dead Redemption 2 se Rockstarum nevyvedl ani zdaleka podle představ. Nikoliv však proto, že by hra sklidila kritiku za grafické zpracování či gameplay jako takový, ale zkrátka za to, že nejede úplně optimálně. Ikdyž … označit padající hru za „nejedoucí optimálně“ je zřejmě ještě dosti mírné.

Hráči, kteří si Red Dead Redemption 2 na PC pořídili, se potýkají s celou řadou problémů, mezi které patří například její padání či nemožnost jí spustit. S trochou nadsázky se tak dá hovořit o stejných problémech, se kterými se potýkalo po svém vydání i GTA 5. Veškeré mouchy se však naštěstí u této hry podařily vychytat a proto věříme, že i v případě Red Dead Redemption 2 to nebude až takový problém. Nicméně první „lov much“ kýžené ovoce nepřinesl. Patch, který Rockstaři uvolnili, totiž problémy bohužel neopravil.

Byla by však chyba myslet si, že se s problémy potýká absolutně každý, jelikož tomu tak úplně není. Je však pravděpodobné, že větší či menší bug při hraní zaznamenáte i vy, jelikož se objevují skutečně různě – tedy třeba i ve formě různých záseků či nesmyslných animací. Zkrátka porodní bolesti, jak se sluší a patří. Snad se tedy Rockstaři rychle vzpamatují a dodají opravy, které udělají z Red Dead Redemption 2 jednu z nejlepších počítačových her letoška, kterou si být bezesporu zaslouží.