Zavřít reklamu

Podívejte se na první porovnání konzolové a počítačové verze Red Dead Redemption 2

Nadšení z nedávného oznámení Red Dead Redemption 2 pro počítače sice ještě neutichlo, už tu však máme další skutečnou pecku spojenou s touto hrou. Na internetu se totiž začínají objevovat první grafická porovnání konzolových a počítačových verzí, která sice vychází jen z trailerů na danou hru, avšak přesto toho prozrazují relativně dost.  Jasně, porovnávat trailery […]

21. 10. 2019    

Red Dead Online

Nadšení z nedávného oznámení Red Dead Redemption 2 pro počítače sice ještě neutichlo, už tu však máme další skutečnou pecku spojenou s touto hrou. Na internetu se totiž začínají objevovat první grafická porovnání konzolových a počítačových verzí, která sice vychází jen z trailerů na danou hru, avšak přesto toho prozrazují relativně dost. 

Jasně, porovnávat trailery není zrovna ideální, avšak co jiného dělat, když  hra dorazí až za pěkných pár týdnů. Navíc i toto porovnání nabízí skutečně zajímavé rozdíly, které jen potvrzují, že grafické zpracování PC verze tu konzolovou strčí hravě do kapsy. Ostatně, aby taky ne. Hra vyjde zhruba rok po konzolovce a vývojáři jí ještě řádně “vyšperkují”, aby byla pro mnohé hráče o poznání lákavější. Na porovnání se můžete podívat ve videu pod tímto odstavcem. Je však skutečně nutné jej brát zatím s určitou nadsázkou.