Zavřít reklamu

Při nákupu předplatného PlayStation Now nově výrazně ušetříte

Máte hlouběji do kapsy? Nevadí!

1. 10. 2019     Zdroj

Štve vás, že ceny předplatných služeb Xbox Game Pass či Playstation Now jsou relativně vysoké? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Minimálně druhá jmenovaná totiž nyní výrazně zlevní. Sony totiž snížilo zcela nečekaně cenu svého Playstation Now z 15 euro za měsíc na 10 euro. Třetinový cenový pád si pak užijete dokonce i u ročního předplatného, které nyní nevyjde na 60 euro, ale “jen” na 40, což už je sakra znát. 

Invalid post ID.

Sleva však není to jediné, čím Sony překvapilo. V rámci Playstation Now si totiž můžete nově zahrát i pecky jako God od War či Uncharted 4. Nechybí dokonce ani fenomén GTA 5, který i řadu let po svém vydání nepřestává hráče bavit, ba naopak. Pokud vás tedy tyto tituly lákají, je na čase na předplacením služby popřemýšlet. 

Na své si přijdou dokonce i milovníci starších klasik z předešlých generací PlayStationu. I hry z nich totiž hodlá Sony do své knihovny zařadit, avšak to zřejmě až po odchodu výše zmíněného GoW a podobných pecek. Zkrátka je se na co těšit a vy můžete být u toho daleko lépe než kdy dříve.