Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 bude mít multiplayer

Hra pro více hráčů dorazí i do jedné z nejočekávanějších her poslední doby.

4. 9. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Tužby mnoha fanoušků CD Projektu RED se naplnily. Toto vývojářské studio, které stojí za legendární sérií Zaklínač, totiž dnes na svém Twitteru potvrdilo, že do chystané hry Cyberpunk 2077 dorazí multiplayer nebo chcete-li hra pro více hráčů. 

Studio bohužel přesně neprozradilo, co od multiplayeru očekávat. Na druhou stranu, když nevíme ani to, co očekávat od samotné hry, nemá zřejmě příliš cenu pídit v tom, co očekávat od multiplayeru. Stačit tak nám prozatím musí alespoň to, že multiplayer nedorazí zároveň  se singleplayerem, ale zřejmě pěkných pár týdnů či měsíců po něm. Nejprve mají totiž do hry dorazit DLC, která příběh rozšíří. A to nejlepší? Budou zcela zdarma, což se v dnešní době už příliš nevidí. 

Nezbývá než doufat, že se  CD Projektu RED podaří k dokonalosti nejen singleplayer, ale také multiplayer. Pokud se to zadaří, mohli bychom se teoreticky dívat na možného konkurenta či dokonce přemožitele pro fenomén GTA 5. Na podobné soudy je ale zatím příliš brzy a neměli bychom se v nich proto tak úplně unáhlovat. Nicméně GTA vládne světu multiplayerů už skutečně velmi dlouho a vystřídání stráží na tomto postu by tak už rozhodně parné nebylo.