Zavřít reklamu

Tvorba postavy v Cyberpunku 2077 bude skutečně zajímavá

Jedna z nejočekávanějších her posledních měsíců se opět mírně poodhaluje.

28. 8. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Vyžíváte se ve tvorbě postav ve hrách? Pak vás Cyberpunk 2077 naprosto nadchne. Do rukou bychom totiž měli u této hry dostat skutečně obří možnosti, jak svou postavu vytvořit, díky čemuž si ji budeme moci přizpůsobit k obrazu svému mnohem lépe než kdykoliv předtím.

Hra se odehrává v budoucnosti, kde pohlaví či mutace lidí s roboty zřejmě nepřekvapí. I díky tomu si tak budete moci například do mužsky vypadající postavy vnuknout ženský hlas a naopak. Samozřejmostí pak budou různé kombinace odstínů kůže, tetování, účesů a dalších věcí, které vašeho hrdinu skvěl přizpůsobí. A co víc – kromě tělesných úprav se můžete těšit i na speciální technologii, která vaší postavě vnukne určité skilly, ve kterých bude vynikat. V jiných však bude samozřejmě kvůli nim naopak mírně zaostávat. Jinými slovy – postavu si nepřizpůsobíte jen z hlediska designu, ale i vašeho herního přístupu. 

Vypadá to tedy, že se máme skutečně na co těšit. Hra na konzole a PC dorazí už 16. dubna a nám tak nezbývá než doufat, že naplní veškerá očekávání. Ta jsou skutečně monstrózní, avšak CR Projekt RED svými prohlášeními ujišťuje, že vše bude stát skutečně za to. Doufejme, že tomu tedy tak skutečně bude a nezažijeme podobné zklamání jako třeba u posledního Falloutu.