Zavřít reklamu

Příchod Bully 2 se zdá čím dál pravděpodobnější

Bully 2? Zřejmě ano!

8. 8. 2019     Zdroj

Když se řekne Rockstar Games, naprosté většině hráčů se vybaví série GTA či hit posledních měsíců Red Dead Redemption (2). Tato vývojářská společnost má však na svědomí i spoustu dalších fenomenálních her, které si ve světě našly velké množství fanoušků. Jednou z nich je i Bully, která vyšla již před mnoha lety na konzole a PC a poté dorazila i na mobilní telefony. A jak se zdá, chystá se druhý díl této hry. 

Přestože si mnozí mysleli, že je Bully už dávno uloženo k ledu a již nikdy se dalšího dílu hry nedočkáme, podle mnoha úniků z posledních měsíců to vypadá na přesný opak. S dalšími zajímavými informacemi o hře nyní přispěchal i youtuber SWEGTA, podle kterého mají Rockstaři naplánované vydání Bully současně s vydáním konzolí PlayStation 5 a Xbox Scarlet. Díky tomu by tak mohla hra přinést skutečně neuvěřitelnou grafiku a poutavé herní zážitky. Na druhou stranu, do jisté míry jí zřejmě omezí to, že má vyjít i na starou generaci konzolí a tudíž budou muset vývojáři počítat s jejími omezeními. 

Blížící se příchod Bully 2 naznačují i Rockstaři ve svých hrát různými Easter Eggy, které v nich hráči objevují. Ať už se jedná o logo školy, ve které se Bully odehrává, v GTA V či nápisy v Red Dead Redemption 2, bylo by vcelku zvláštní, kdyby do her tyto věci přidávali jen zbůhdarma. Ale kdo ví, do hlavy jim nikdo nevidí. Nám tak nezbývá než čekat a doufat, že Bully dorazí.