Zavřít reklamu

Svou postavu v Cyberpunku 2077 si budete moci skvěle přizpůsobit

Blíží se hra desetiletí, nebo snad století?

16. 7. 2019     Zdroj

Cyberpunk

O Cyberpunku 2077 je v poslední době slyšet skutečně odevšud. Aby taky ne. Jedná se o jednu z nejočekávanějších her poslední doby, která může změnit novodobý herní průmysl. Zda se jí to povede či nikoliv se však dozvíme až v dubnu příštího roku, kdy dorazí konečně na pulty obchodů. Čekání nám však zkrátí alespoň spousty informací o hře, o které se dělí vývojáři z CD Projekt RED. Zajímavosti proto přinášíme i dnes. 

Velmi zajímavé detaily nyní prozradil úkolový režisér Mateusz Tomaszkiewicz portálu PC Gamer. Podle jeho slov se můžeme těšit na obrovské množství různých schopností, které se mohou dokonce promítat do charakteru samotné postavy. Hra jako taková je totiž RPG a to skutečně se vším všudy. Chybět nebude levelový systém a úkoly pro každou úroveň. Jen na vás bude, zda je budete plnit či nikoliv a vlastně i to, jak se ke hraní vlastně celkově postavíte. 

Invalid post ID.

Určité schopnosti si hráči navolí už při tvorbě postavy. Doprovázet jí budou po celou dobu hry a v určitých situacích jí budou slušně zvýhodňovat, jindy však budou naopak hrát spíše v neprospěch.  Právě neprospěch však půjde pomocí různých prvků prolomit a i těžké situace tak zvládnete s grácií. Možností tedy bude rozhodně dost a bude jen na vás, jak je dokážete využít.