Zavřít reklamu

V Cyberpunku 2077 bude možné bojovat téměř se všemi

Bojujete rádi? Pak se v Cyberpunku 2077 vyřádíte.

15. 7. 2019     Zdroj

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 se mílovými kroky blíží, což s sebou přináší i spousty velmi zajímavých upřesňujících informací o hře, která nadšení z ní ještě zvyšuje. Se svou troškou do mlýna nyní přispěchal portál PC Gamer, který se nebál oslovit přímo vývojáře z CD Projekt RED. A ti byli, jak mají ve zvyku, poměrně vstřícní. 

Redaktoři z PC Gameru se ptali konkrétně na to, jak vlastně bude omezen boj v herním světě. Pokud jste doufali, že budete mít v tomto ohledu naprosto rozvázané ruce, máme pro vás skvělou zprávu. Přesně tak to totiž bude. Boj totiž můžete zkusit proti všem vyjma dětí a příběhových NPC, jejichž zabití by logicky poškodilo celý příběh. S trochou nadsázky se tak dá říci, že k zemi můžete poslat každého, kdo se na vás jen křivě podívá a to je zkrátka super. 

Invalid post ID.

Zda Cyberpunk 2077 naplní obří očekávání či nikoliv si budeme moci poprvé ozkoušet už 16. dubna 2020 a to jak na konzolích Xbox One a PlayStation 4, tak na počítačích. Doufejme, že se hra CD Projektu podaří alespoň tak jako Zaklínač a stane se z ní celosvětový fenomén.