Zavřít reklamu

Blíží se příchod Red Dead Redemption 2 na PC?

Oprašte své kolty.

8. 7. 2019     Zdroj

Red Dead Online

Jestli nějaká hra v posledních měsících skutečně zaujala, je to bezesporu Red Dead Redemption 2. Už první díl této hry byl totiž skvělý a dvojka jej dokázala v mnohém předčit. Jedinou kaňkou na jinak perfektním titulu je jeho dostupnost – zahrajete si jej totiž “jen” na Xboxu a PlayStationu. To by se ale mohlo brzy změnit.

Invalid post ID.

O příchodu Red Dead Redemption 2 na PC se šušká již pěkných pár měsíců, které byly plné i mnoha různých úniků. A právě jeden další se objevil i nyní. V kódu Rockstar Social Clubu se totiž objevily řádky odkazující na PC trofeje právě pro Red Dead Redemption, který ovšem na PC dostupný není. Je tedy vcelku možné, že se Rockstaři pomalu ale jistě připravují na jeho portaci i sem. 

Co čert nechtěl, oficiální potvrzení ze strany vývojářů stále ne a ne dorazit, takže můžeme jen doufat, že hra na PC skutečně dorazí. Na druhou stranu, pro Rockstary by nebyl pozdní příchod na poslední důležitou platformu ničím vyjímečným, jelikož si podobný husarský kousek dovolili i u GTA 5. To dorazilo zhruba rok a půl po jeho příchodu na konzole a je tedy vcelku možné, že Red Dead Redemption 2 čeká podobný osud. Ale kdo ví.