Zavřít reklamu

Vyšel titul Samurai Shodown

Titul Samurai Shodown je nyní v prodeji. Dokážeš porazit ostatní bojovníky?

28. 6. 2019    

Samurai Shodown - Katana

Samurai Shodown, předchůdce žánru bojových her založených na zbraních, se konečně vrací na konzole! V těchto dnech vychází další díl značky od roku 2008 a 25 let od vydání originálu. Samurai Shodown se vrací se svým charakteristicky nekompromisním přístupem k ozbrojenému souboji a v den premiéry bude obsahovat 13 oblíbených staronových postav a 3 zcela nové postavy (další postavy bude možné odemknout přes Season Pass), řadu soutěžních herních režimů a skutečnou evoluci bojového žánru a této série v podobě režimu Dojo.

Kromě tradičního bojového režimu Versus nabídne Samurai Shodown celou řadu režimů, do kterých hráči budou moct zaseknout své meče:

 

  • Practice Mode: Hráči se mohou naučit hru ve výuce a zdokonalovat se ve cvičném režimu.
  • Online Mode: Přátelé i nepřátelé mohou bojovat online v celé řadě soutěžních režimů.
  • Story Mode: Hráči mohou sledovat každou postavu na jedinečné cestě Japonskem 18. století v období Edo, kdy se nad zemí vznáší hrozba nové katastrofy.
  • Battle Mode: Hráči, kteří chtějí prověřit své schopnosti v režimech Versus, Time Trial, Survival a Gauntlet, si sáhnou až na samotné hranice svých možností.
  • Dojo Mode: Když hráči odehrají dostatek zápasů, mohou soutěžit proti vlastnímu duchovi a proti duchům ostatních hráčů a pak sdílet data o svém duchovi na online žebříčke.
Invalid post ID.

Pro Samurai Shodown je rovněž dostupný Season Pass, který během následujících měsíců obohatí soupisku o další postavy. Fanoušci, kteří si koupí Samurai Shodown do 30. června, obdrží Season Pass zcela zdarma. SNK také oznámili kompletní soupisku postav z DLC, které budou součástí Season Passu a které vyjdou v následujícím pořadí: Rimururu, Basara, Kazuki Kazama a Wan-Fu.

Kromě premiéry SNK s potěšením popsali i svůj trvalý závazek vůči této značce, která se stane novým soutěžícím na esportovní scéně, jelikož Samurai Shodown bude součástí Evolution Championship Series, největšího a nejdéle pořádaného turnaje bojových her na světě. EVO přivádí dohromady ty nejlepší z nejlepších z celého světa a představuje úchvatnou exhibici schopností a zábavy, kde se hráči a fanoušci setkávají, aby uctili soutěžního ducha v otevřeném formátu a vybrali šampiona.