Zavřít reklamu

O čem bude nové Fable?

Na Redditu se objevily nové informace o chystaném dobrodružství ze světa Fable.

4. 6. 2019     Zdroj

Poslední měsíce a nyní zejména týdny nás ujišťovaly skrze spekulace o tom, že se chystá nový díl série Fable. Komunitní fórum Reddit nyní přineslo detaily o tom, jaký by další díl měl být. Zatím není jasné, zda půjde o Fable 4 nebo o jiný název, ale tušíme, čeho se dočkáme.

Fable 4 se nakonec dočkáme

Hra by měla umožnit hraní online i offline. Vše bude záležet na hráči, jak osobně preferuje hraní. Co bude velmi zásadní, tak to je tvorba charakteru, které bude velice podrobné a propracované. Hra poběží na Unreal Enginu 4. Kromě toho bude možné hru zapnout z pohledu první či třetí osoby.

Velkou změnou bude fakt, že v titulu nebudou vůbec střelné zbraně, které hrály podstatnou roli ve Fable 2 a Fable 3. Fable 4 by mělo disponovat zajímavou novinkou. Hráči budou moci tvořit vlastní města, díky čemuž se nabídnou nové možnosti hry a dokonce bude možné zcela ignorovat hlavní příběhovou linku. Objevil se i popis příběhu, který vypadá zajímavě.

Invalid post ID.

„Albion a Aurora zmizeli. The Spire se přestavěla a nyní jí používá bláznivý král pro své přání, aby na planetu dopadl asteroid. A přál si, aby se tak stalo i v budoucnu. Vašim úkolem je tuto destrukci zastavit. Theresa a Heroes guilda jsou zachovány na jiné planetě. Ve hře se budeme setkávat s cestováním v čase. Jak of Blades se vrátí.“

Více se dozvíme na E3 a jsme zvědaví, zda titul stihne ještě Xbox One či je připravován pro novou generaci. Na tu současnou už příliš nesázíme.