Zavřít reklamu

PlayStation 5 má vyjít v březnu 2020

Sony dle všeho uvede PlayStation 5 v březnu roku 2020.

21. 11. 2018     Zdroj

Playstation

Jak už to vypadá, tak PlayStation 5 má vyjít začátkem roku 2020. To v podstatě potvrzuje předpoklady, které tu máme již delší dobu. Tuto informaci opět přináší přes Reddit uživatel RuthenicCookie. Ačkoliv se mu zpočátku nevěřilo, tak on byl tím hlavním zdrojem, kdo odhalil, že Sony příští rok vynechá E3.

Invalid post ID.

V roce 2020 se dočkáme PlayStation 5

Zatímco se mu fórum vysmálo, tak další den nestačilo zírat. Sony skutečně potvrdila, že E3 2019 bude bez účasti značky PlayStation. To samo o sobě vyvolalo bouřlivé diskuze a je naprosto evidentní, že vše směřuje k odhalení konzole PlayStation 5. Insider nyní přišel s dalšími informacemi právě o nové konzoli. Jak to tedy vypadá?

Údajně se v polovině roku 2019 dočkáme nějaké speciální akce PlayStation, která bude patřit odhalení konzole PlayStation 5. Sony si tak počíná podobně jako tomu bylo v případě PlayStation 4. Zřejmě se tak dozvíme, co konzole bude umět, jak výkonná bude a další podrobnosti.

Plné představení pak má proběhnout na PlayStation Experience koncem roku, kdy bude konzole zřejmě představena jako finální produkt a rovněž bude odhalena cena společně s prvními hrami. Datem vydání pak má být březen 2020. Nicméně uživatel tvrdí, že Sony má v rukávu variantu, že launch může do té doby posunout klidně až na listopad 2020. Toto je zřejmě závislé na tom, jak se bude trh vyvíjet a jak bude postupovat Microsoft se svou další konzolí.

Cena by neměla převýšit 500 dolarů. PlayStation 5 má mít jako standard hry, které půjde spustit ve 4K při 60 fps. Rovněž bude představena další generace PlayStation VR, které bude mnohem výkonnější a částečně zabudované již v PlayStation 5. V plánu jsou i VR rukavice. Vývojářské kity už mají studia u sebe k testování a vývoji.

Invalid post ID.

Při samotném launchi konzole mají kromě nových her být dostupné i poslední hity z PlayStation 4. Dle všeho by tak Death Stranding, Ghost of Tsushima a The Last of Us: Part II měly vyjít v remasterované podobě. To samé se má údajně týkat i Red Dead Redemption 2.

Co na tyto spekulace říkáte vy?