Zavřít reklamu

S PC verzí Red Dead Redemption 2 Rockstar nepočítá

Red Dead Redemption 2 zklame PC hráče. Oficiálně se PC verze vůbec neplánuje.

24. 9. 2018     Zdroj

Red

Na internetových fórech a diskuzích najdete spoustu příspěvků o tom, že Rockstar přece není tak šílený, aby nepřipravil PC verzi Red Dead Redemption 2 pro PC. To jsou však jen zbožná přání. Už první díl ukázal, že PC verze není třeba a dvojka chce v tomto příkladu pokračovat.

Invalid post ID.

PC verze je prý jen snem PC hráčů

Mnoho hráčů může protestovat, že co se týče GTA V, tak tam přece Rockstar PC verzi vydal, byť se zpožděním. Tento fakt je nezvratitelný, nicméně s PC verzí se počítalo od začátku vývoje a navíc GTA má na PC velkou tradici. Red Dead Redemption však v roce 2010 překvapilo tím, že pro tuto platformu nevyšlo. Nic se ale nebude měnit ani v případě druhého dílu. Rockstar potvrzuje, že PC verze nevznikne.

Dle jednoho ze zaměstnanců se totiž PC verze nechystá ve studiu vůbec. Na hře se pracuje od vydání prvního dílu, takže to nedává velké naděje, že by měl druhý díl pro osobní počítače vzniknout. Rockstar se soustředí na konzolové verze a dodává, že se jedná o jejich nejambicióznější projekt. Velikostí a detaily překonává i GTA V a očekávání, co se týče prodejů, jsou enormní.

Rockstar se netají tím, že by rád překonal i prodeje GTA V, které překonaly i magických 100 milionů kopií. Red Dead Redemption 2 dorazí na PlayStation 4 a Xbox One už 26. října.