Zavřít reklamu

Lenovo představuje VR Star Wars souboje světelných mečů ve dvou hráčích

Vynikající souboje světelných mečů ze Star Wars si brzy bude moci vyzkoušet úplně každý. Lenovo navíc slibuje duely mezi dvěma hráči.

10. 5. 2018    

Virtuální realita je téma, které se začne časem skloňovat čím dál tím více. Některé společnosti se mu věnují více, některé spíše okrajově. Mezi ty okrajové patří i Lenovo, které se rozhodlo pro věrohodné převedení soubojů světelných mečů. To je pochopitelně něco, co bude pro hráče jako extáze. Nyní bylo oznámeno, že tato technologie dokáže vytvořit dojem reálného souboje, jako ve Star Wars.

Staň se Jediem a nechť tě provází Síla!

Co to v praxi znamená? Do teď byly veškeré VR světelné souboje ryze záležitostí pro jednoho hráče. Buďto se bojovalo s fiktivním protivníkem, což Star Wars: Jedi Challenges do teď nabízelo a jiné tituly umožňovaly také boj s hordami nepřátel. Ti však byli rovněž řízeni počítačem. Lenovo ale našlo způsob, jak tyto souboje zprostředkovat dvěma hráčům najednou.

https://www.youtube.com/watch?v=GkN3tV_dbvo

Lenovo má tuto technologii velmi kvalitní a bylo poněkud překvapivé, že se do ní vůbec pustilo. Bohužel samotný headset nelze využít k ničemu jinému, než na bitvy v rámci Star Wars: Jedi Challenges. Zatím však nejsou žádné výsledky prodejů a je dost možné, že ačkoliv tato záležitost stojí 199 eur, tak vcelku dobře prodává. To by vysvětlovalo fakt, že na ní Lenovo stále usilovně pracuje.

Abyste mohli započít epický duel je zapotřebí, aby každý z hráčů měl svůj set. Virtuální pomocník nabídne výuku v rámci soubojů, aby byly dynamické a dobře působily. Nepůjde jen o to, aby se kolem sebe bezhlavě máchalo mečem. Pokud tedy hledáte ideální dárek pro nadšence Star Wars, tak jej již máte, zejména pokud si dáte souboj ve dvou.

Zdroj: baws.ae